הפקת אירועים בטבע

"וַיֵּלְכוּ כָל הָעָם לֶאֱכֹל וְלִשְׁתּוֹת וּלְשַׁלַּח מָנוֹת וְלַעֲשׂוֹת שִׂמְחָה גְדוֹלָה כִּי הֵבִינוּ בַּדְּבָרִים אֲשֶׁר הוֹדִיעוּ לָהֶם(מטאנטרה)"

משחר האנושות האנשים חגגו בטבע ,טקסים ואירועים שונים.מאז הפכו קצת יותר מתוחכמים וכיום כדי לחגוג אירוע בטבע נדרש קצת יותר ממדורה,תופים וכבשה על האש..

בדיוק בשביל זה הקמנו את טאנטרה.כדי שאתם תוכלו לחגוג את האירוע שלכם בנחת בידיעה שיש מי שדואג שהאירוע יתנהל כראוי.

אירוע בטבע מחייב הערכות קפדנית ותשומת לפרטים הקטנים והגדולים.כל אירוע מצריך הערכות מוקדמת בהתאם לתנאי השטח, מזג האוויר,גיל המוזמנים וכו' (שלא תתרחש סיטואציה בה הסבתא בת ה90 צריכה לשבת על פוף..:)

יש לנו ניסיון רב בהפקת  אירועים שונים בטבע ,קטנים וגדולים ,לצעירים ומבוגרים. אנו מספקים את כל מה שנדרש מבחינה לוגיסטית,החל ממסיבות בחוף הים ועד חתונות ואירועי חברה .

הפקת חתונה בטבע-אנו מפיקים חתונות משלב התיכנון ועד ניהול והפקה בפועל .כדי להפיק חתונה בטבע דרוש ניסיון רב בעבודה בשטח ועבודה מול ספקים.עלות חתונה  בטבע לא אמורה לעלות יותר מחתונה במקום סגור וברוב המיקרים עולה פחות.עם זאת,אנו שומרים על סטנדרטים גבוהים כי בחתונה -אין מקום לטעויות! 

הפקת בת מצווה בטבע-אנו מציעים קונספט לאירוע בת מצווה בטבע שמהווה אלטרנטיבה לבת מצווה במועדון.אנו מציעים אירוע הכולל הכל במחיר שווה במיוחד!

עושים יש מאין-

בעבודה של שעות ספורות אנו הופכים שטח "עירום" למתחם מעוצב ומפנק הכולל אוהלים, ציוד ישיבה,תאורה,מוסיקה ועוד..בהתאם לאופי ולצרכים הנדרשים באירוע.

אנו עובדים עם רק עם בעלי מקצוע וספקים קבועים בעלי ניסיון בעבודה איתנו ורמת מקצועיות ושירות גבוהה  כגון:קייטרינג,דיג'י,שירותי בר,שירותים ניידים ועוד.

תקלות הן לא בתכנון של אף אחד ,אבל במידה והן קורות,אנו נותנים מענה בזמן אמת כדי שהאירוע ימשך כסדרו.למרות שהציוד שלנו איכותי ויקר אנו מגיעים עם משאית ויש לנו גיבוי טכני על כל צרה שלא תבוא..

אנו מבוטחים בביטוח צד ג' למשתפים באירוע עד 2000 איש על כל עבודה שאנו מבצעים.


אפשר ורצוי להתייעץ איתנו,נשמח תמיד לעזור. המטרה שלנו- שתיהנו באירוע שלכם,כדי שבאירוע הבא תזכרו אותנו-רק לטובה...
עבור לגלריית הפקת אירועים בטבע

 
 

הפקת אירועים בטבע  אוהלים להשכרה השכרת ציוד לאירועים אוהלים לאירועים הפקת חתונה בטבע
אירועים במקומות מיוחדים