השכרת אוהלים והצללות לאירועים
השכרת אוהלים לאירועים

כבר בימי בראשית בנו בני האדם אוהלים שיגנו עליהם מחום השמש,מקור ומגשם.

גם היום אנו זקוקים לאוהלים והצללות לאותה מטרה בדיוק ,אמנם לא למטרת מגורים (למרות שיש גם אוהלים כאלה בימים אלו..) ויש חדש תחת השמש..

כיום האוהלים משמשים מלבד מטרתם המקורית גם כפריט עיצובי שנותן אווירה מיוחדת באירוע ונותן הרגשה של תיחום ופרטיות.יש הבדל גדול בישיבה במקום פתוח מאשר לשבת באוהל הנותן הרגשה של אינטימיות ואווירה טובה,אפילו אם האוהל ללא קירות.
אנו משכירים אוהלים לאירועים ,מסוגים שונים ובגדלים שונים בהתאם למספר האנשים וגודל המקום,

הקמת האוהלים וההצללות כוללת ביטוח צד ג׳

השכרת אוהלים לבנים לקיץ
 - עשויים בד לייקרה,נותנים צל  של 100% ביום והגנה מלחות וקור בלילה. את האוהלים ניתן לעצב בצורות שונות ובכל גודל, בהתאם לאופי האירוע ולכמות האנשים. ניתן להאיר את האוהלים בלילה בתאורת שטיפה חדשנית ה"צובעת" את האוהל והופכת אותו למקום מעוצב ונעים.אוהלי לייקרה אינם מתאימים לגשם,לשם כך ,יש לנו אוהלים עמידים בגשם.

הצללות לייקרה - הצללה לבנה גבוהה עשויה בד לייקרה לבן המתאימה לאירועים חגיגיים,גני אירועים ולקירוי גינות וחצרות.אנו מקימים הצללות מעוצבות בגדלים של עד  500 מטר ברמת בטיחות גבוהה העומדת בתקן מהנדס בטיחות.הצללות לייקרה אינן מתאימות להתקנה קבועה מכיוון שללייקרה יש בלאי גבוה בשמש והיא אינה מחזיקה מעמד לאורך זמן.חשוב שההצללה תהייה מספיק גבוהה כדי שתהיה זרימת אוויר תחת ההצללה,לכן איכות ההתקנה היא בעלת משמעות רבה.

רשתות צל -מתאימות לקרוי שטחים גדולים ולהתקנות קבועות .יש חשיבות גדולה לאיכות רשתות הצל ולצורת ההקמה.רשת צל פשוטה וזולה לא תיתן צל מספיק ביום חם ולא תהיה עמידה ברוח.

השכרת אוהלים לחורף-ברשותנו מגוון אוהלים עמידים בגשם,אוהלי פגודה מיוחדים ואוהלי גזיבו מקצועיים,האוהלים מתאימים להקמה על גגות וגינות ללא צורך במנופים ונותנים פיתרון מצויין להגדלת שטח הבית.אנו מבצעים גם חיבור של האוהלים לבית או לפרגולה.

כל האוהלים שלנו מיובאים מחו"ל,באיכות גבוהה,יפים ואלגנטיים ומתאימים לאירועים חגיגיים.
אוהלי חורף עמידים בגשם וניתן להזמין אוהל עם או בלי קירות בהתאם למזג האוויר.ניתן לחמם את האוהלים ע"י פטריות חימום.

האוהלים יכולים לשמש גם לתערוכות וירידים וגם לשמש כאוהלים לצל.

האוהלים מתאימים גם לגינות בהם המקום מוגבל .

ברשותנו מגוון גדלים של אוהלים ,ניתן לבנות גם אוהלים בצורת רי״ש 

אנו שמים דגש על בטיחות בהקמת האוהלים  וההצללות תוך שמירה על רמה גבוהה של אסתטיקה וגימור.

לגלריית אוהלים והצללות

טנטרה אוהלים   google-site-verification: goog
 
 

אוהלים לאירועים אוהלים להשכרה השכרת אוהלים לאירועים
הצללה לאירוע
 אוהל למסיבה השכרת אוהלים